Showtime

Nera, ja çka i thotë Arianës nga Amerika (Foto)

09/13/2017 15:25
nga:N S

Nera Fejzullahu nuk ndalet së komplimentuari nusen e saj. Paraqitja e Arianës në dasmën e Getit, ishte ajo që më së shumti i la përshtypje Nerës, përcjell ORAinfo.

 

Ajo edhe nga Amerika ku shihet se aktualisht është duke qëndruar, e ka përcjellur Ermalin dhe Arianën se si janë dukur në një dasmë, e cila bëri bujë ne media.
Natyrisht, ajo ka dashur që Ariana të shkëlqejë në këtë mbrëmje.
Ja çka shkruan Nera për çiftin Ermal-Ariana.

05/18/2018 10:03

Ariana Fejzullahu feston ditëlindjen, dedikimi plot dashuri i vjehrrës për të