Nënkryetarja e VV : Është e padrejtë dhe e e papranueshme kërkesa për dorëheqjen e Konjufces

Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci përmes një shkrimi në “facebook” ka thënë se kërkesa e LDK-së për kthimin e Glauk Konjufcës nga pozita e kryeparlamentarit, është shkelje e parimit të demokracisë, shkruan GazetaBlic. Ajo tutje ka shtuar se nuk ka asnjë arsye serioze dhe parimore se pse duhet të shqyrtohet një kërkesë e tillë. … Continue reading Nënkryetarja e VV : Është e padrejtë dhe e e papranueshme kërkesa për dorëheqjen e Konjufces