Showtime

Nënë e bijë pozojnë pa grim, kjo është gjendja e Shyhretes dhe Ëngjëllushës

05/18/2020 11:59
nga:N S

Gresa, motra e Ëngjellushës në të njëjtën kohë edhe vajza e këngëtares Shyhrete Behluli ka publikuar fotografi të tyre pa makijazh.

Si fytyra publike, çdo herë pothuajse shfaqen të rregulluara dhe rrallëherë pa grim, shkruan portali GazetaBlic.

Aq shumë është trend saqë të dalësh sot pa makijazh është e çuditshme.

Ka njerëz të thjeshtë të cilët nuk e kanë problem aspak ketë gjë, po ashtu edhe nga të famshmit, disa prej tyre.

Ëngjëllusha bashkë me Shyhreten, janë parë pa makijazh dhe pamja e tyre ka ndryshuar jo siç duken me të, këtë mund ta shohim sidomos te Ëngjëllusha.

Rikujtojmë se këngëtareve  janë anuluar mbrëmjet muzikore shkak i pandemisë.

/GazetaBlic/

A duhet të anulohen dasmat sipas Shyhrete Behlulit? Flet për GazetaBlic këngëtarja

08/06/2020 22:53

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha: Na ka marrë malli për dasma