Showtime

Nënë e bijë, Beyonce dhe Blue Ivy fituese në “BET Awards”

06/29/2020 10:45
nga:N S

Blue Ivy rrëmbeu çmimin e saj të parë në “Bet Awards”, në edicionin e 20-të të eventit.

8 vjeçarja fitoi çmimin “Her” në BET natën e së Dielës për këngën e saj “Brown Skin Girl”, një bashkëpunim me nënën e saj Beyoncé, WizKid & Saint Jhn. Carter. Kjo e bën atë fituesen më të re në historinë e BET Awards.

Edhe Beyonce u nderua në ceremoninë e ndarjes së çmimeve. Ajo fitoi çmimin “Humanitarian” për punën e saj filantropike dhe përpjekjet për ndihmë në pandeminë COVID-19.

06/08/2020 15:58

Beyonce me një mesazh të fuqishëm: Kurrë mos u ndiej i/e dobët për fitore, vazhdoni të punoni më shumë