Cool

Nëna shqelmon vajzën 3-vjeçare pasi nuk dinte të pozonte

04/12/2019 16:18
nga:L I

Një nënë kineze është akuzuar për abuzimin e fëmijës, pasi u kap në aparat fotografik duke sulmuar brutalisht vajzën e saj trevjeçare.

Besohet se nëna nuk ishte e kënaqur me performancën e vajzës gjatë një xhirimi komercial, prandaj ajo donte ta ndëshkonte vajzën, transmeton lajmi.net.

Një klip 10-sekondësh tregon vajzën, e cili kishte veshur një bluzë me mëngë të shkurta me ngjyrë të verdhë dhe një fustan të bardhë, duke u goditur ashpër në pjesën e pasme nga nëna e saj.

Prindi ka kërkuar ndjesë në publik më pas.