Showtime

Nën shoqërimin e vajzave ushtarake, Mihrija merr këtë pozë provokuese (FOTO)

12/07/2017 16:27
nga:E Sh

Edhe pse ka 50 vjeç , këngëtarja Mihrije Braha duket më në formë se kurrë.

Fotografitë të cilat i shpërndan ajo, përfliten shumë nga mediat rozë.

Mihrija ishte përfolur edhe për linjat trupore dhe pamjen krahas vjetëve që këngëtarja ka.

E në imazhin e fundit e shoqëruar me disa vajza ushtarake, Mihrija duket mjaft e re dhe më atraktive.

Këngëtarja Braha është pjesë e programit ‘Odeon’ e cila siç duket është duke u përgatitur për festat e fundvitit për të sjellur risi në programin e saj./GazetaBlic.

 

11/29/2018 22:35

E quajnë më e bukura e estradës, ja si reagon Mihrije Braha!