Showtime

Nën ritmin e këngës së Mozzik, Kejvina tregon më shumë nga trupi i saj (Foto)

04/11/2018 17:33
nga:L I

Pas largimit të Rashel Kolanecit nga “Xing me Ermalin”, vendin e saj e zuri Kejvina Kthella, shkruan GazetaBlic.

Që nga ai moment ajo u bë pjesë e mediave rozë, duke qenë se shpesh herë në emision ka pasur dhe momente të nxehta mes të saj dhe të ftuarve të emisionit.

Tani është kthyer në modë ekspozimi i tepërt i trupit, sa që më shumë figurat e ekranit po tregojë se sa mirë dinë të zhvishen dhe jo punën e tyre.

Edhe Kejvina një gjë të tillë po e bën shpesh!

Nën ritmin e këngës së Mozzik “Madam”, e veshur me fustan ngjyrë portokalli ajo ka treguar gjoksin për ndjekësit e saj./GazetaBlic

03/21/2019 23:59

Argjentinë-Venezuelë, lajm i madh për tifozët e Messit