Cool

Në vend se ta mbrojë të bijën nga qeni, babai hip mbi veturë

09/14/2020 22:55
nga:N S

Në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një video e një “babai trim”, i cili i ka shpëtuar dhëmbëve të mprehtë të një pit bulli, duke e lënë të bijën para qenit.

Videoja është filmuar në SHBA dhe shfaq babanë me të bijën duke qëndruar pranë një rrethoje, me një simbol që paralajmëronte se oborri i një shtëpie private ruhet nga qeni, transmeton Telegrafi.

Megjithatë babai vazhdon të qëndrojë pranë portës duke provokuar qenin që ishte në anën tjetër të rrethojës, i cili gjen një gropë nga e cila del dhe iu vërsulet.

I NGJAJSHËMDOLI PARA PLUMBAVE DHE SHPËTOI JETËN E USHTARËVE, QENI HERO HUMB KËMBËT E PASMEAty filloi gjithçka – babai në vend se ta shpëtojë të bijën, hip mbi një veturë të parkuar duke i bërtitur të bijës së vogël “ik”, e cila ishte e pushtuar nga frika.Për fat të mirë, pronarja e qenit ka reaguar menjëherë duke e futur brenda qenin dhe nuk është lënduar askush nga kjo mësymje.

09/16/2020 19:14

E çuditshme: OVL e UÇK thotë se po i përcjellë dikush, ndërsa nuk po e dinë kush po i lë dosjet në zyre