Showtime

Në pushime bashkë? Butrint Imeri dhe Kiara Tito kapen ‘mat’ në vendin e njëjtë

07/16/2020 16:30
nga:L I

Pasi prej një kohe të gjatë janë përfolur në mediat rozë si çift, Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë munduar të fshihen së fundmi duke mohuar çdo gjë dhe duke qënruar në qetësi.

Ishte deklarata e fundit e Kiarës e cila mohoi të ketë qenë ndonjëherë e lidhur me një person publik.

Por, Instagrami i dyshes nuk thot të njëjtën gjë sot.

Si Kiara ashu edhe Butrinti kanë ndarë video në InstaStory në të njëjtën kohë dhe në të njëjtin vend.

Të jetë rastësi e gjithë kjo?