Showtime

Në pik të dimrit Afrona shfaqet në bikine (FOTO)

02/19/2018 19:12
nga:A. R.

Afrona Dika e cila komentohet për çdo lëvizje, ajo ka mahnitur me pamjen e saj te fundit, shkruan Gazeta Blic.

Modelje u be e njohur pas lidhjes se saj me këngëtarin e njohur Blero, ajo jeton  në Zvicër, por nga atje çdo here i çmend të gjithë me imazhet të cilat i poston në rrjetin social “Instagram”.

Edhe se fundmi Afrona ka vendosur që të pushoj në pak , por që sjell fotografi te ndryshme për ndjekësit e saj, ajo ka publikuar një foto ku shihet në bikine, dhe mahite me pamjen e saj.

Me poshtë shikoni imazhin e fundit.

My best ❤️ photographer @bleromuharremi #needvitamind☀️ #bali #throwback

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

06/18/2020 09:07

Një bashkëshorte si Afrona Dika e emocionon tej mase Bleron nga largësia, shikojeni se çfarë ka bërë