Showtime

Në mungesë të pozave me bikine, Leonora sjell një foto më ndryshe!

08/10/2017 10:59
nga:R A

Këngëtarja Leonora Jakupi shquhet për elegancën dhe freskinë që e karakterion.

Ndonëse nuk ka sjellë ka kohë ndonjë projekt të ri, ajo rikthehet me një foto shumë simpatike në rrjetet sociale.

E veshur me një palë pantollona të zeza të ngjitura, Leonora edhe një herë ka vënë pahë format trupore dhe elegancën.

07/16/2018 18:57

Kapet breshka ‘aliene’! Krijesa që po çmend rrjetin