Showtime

Në muajin e nëntë të shtatzënisë, modelja e njohur shqiptare befason me linjat

05/08/2018 13:04
nga:Gazeta Blic

Për nëntë muaj rresht ajo ka sjellë pamje nga shtatzënia.

Modelja, Emina Cunmulaj ka realizuar një imazh të këndshëm në muajin e nëntë të shtatzënisë.

Ajo që ka befasuar ndjekësit e modeles ishte fakti se sa pak ka shtuar peshë ajo, përveç barkut të rrumbullakosur e gjitha duket si më parë.

?9 muaj shtatzënë ?? ?”, ka qenë mbishkrimi që Emina i ka lënë fotografisë, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë vjollcë.

Kujtojmë që Emina është e martuar me biznesmenin Sam Nazarian dhe kanë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar Ella Faria.

View this post on Instagram

💐9 months pregnant 🤰🏻 💐

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

11/08/2019 21:39

Emine Çunmulaj pa asnjë pikë grim, por vështirë se do ta njihni