Showtime

Në kohë pandemie Arbana Osmani po shijon plazhin, i përgjigjet atyre që e pyetën si arriti të merrte këtë lloj leje!

04/09/2020 16:15
nga:L I

Shqipëria ka pesë javë që është e izoluar, ndërsa deri tani janë regjistruar 409 raste të prekur me koronavirus, e 22 prej tyre me fatalitet, shkruan GazetaBlic.

E përderisa për dikë po është problem izolimi, për moderatoren Arbana Osmani nuk vlen një gjë e tillë.

Moderatorja ditën e sotme ka publikuar një fotografi nga plazhi, e kjo patjetër që është komentuar nga ndjekësit e saj.

“Me ca lloj leje dole ne plazh ti daki? he ta dine dhe njerzit e thjesht??! apo gazetare gjoja”, ka qenë një nga pyetjet që i është bërë Arbana Osmanit e cila ka vendosur dhe t’i përgjigjet.

Moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” ka treguar se aty ka shpinë prandaj dhe ka dalur.

/GazetaBlic