Showtime

Në këto ditë të ftohta dimri, Morena Taraku nuk e ka problem zhveshjen (FOTO)

12/07/2017 17:03
nga:E Sh

Morena Taraku është ndër vajzat më të komentuara në shtypin rozë për jetën luksoze që bën.

Këngëtarja 24 vjeçare përmes imazheve të saj nganjëherë tregon më shumë se ç’duhet, shkruan Gazeta Blic.

Morenën mund të ndjekim në çdo hap të jetës së saj , me anë të imazheve të publikuara.

Ajo njihet edhe për linjat trupore seksi dhe mjaft në formë, e në këto ditë të ftohta dimri këngëtarja Taraku nuk nguron të shfaqet e zhveshur.

Padyshim që, ajo duket mjaft joshëse dhe tejet me stil.

Duhet përmendur që në projekte muzikore nuk është shumë aktive, por këngën e fundit e ka publikuar para ca muajve ‘Shlif’./GazetaBlic.

10/15/2018 21:27

Morena Taraku ngre bluzën sipër dhe pozon para pasqyrës, mahnit me linjat