Showtime

Në këtë vend po pushojnë Mozzik dhe Getinjo

01/07/2018 14:44
nga:N S

Kanë qenë shumë të angazhuar gjatë gjithë vitit 2017 me koncerte në vende të ndryshme të botës.

E kështu e kanë filluar edhe këtë vit, por dyshja Mozzik dhe Getinjo kanë vendosur të largohen nga angazhimet në muzikë, shkruan lajmi.

Të dy vëllëzërit kanë vendosur të relaksohen në Turqi dhe nga atje ata po sjellin vazhdimisht imazhe të reja. Përmes atyre fotografive, dyshja tregojnë se cilat vende po vizitojnë dhe që padyshim shihet se po shijojnë në maksimum pushimin.

Mozzik shoqërohet edhe nga e dashura e tij Loredana, e cila është e pranishme shpesh në disa udhëtime të reperit.

11/29/2018 23:00

Mozzik publikon sonte projektin ‘Ghetto’!