Lajme

Në Fushë-Kosovë burri e bën për spital gruan

08/23/2018 09:34
nga:A. R.

Policia e Kosovës e ka arrestuar një burrë, i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht gruan e tij.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në mesditë ndërsa në njoftimin e policisë saktëson se viktima ka marrë lëndime trupore dhe është obliguar të marrë ndihmën e mjekut.

Sipas njoftimit zyrtarë i dyshuari është paraburgosur për 48 orë.

06/06/2019 11:25

Finalizohet partneriteti me ‘Help’ / Punësohen 50 qytetarë në Komunën e Fushë Kosovës