Showtime

Më në fund e zbulon Gold Ag, ja më kë është në lidhje!

06/01/2017 10:43
nga:A. R.

Reperi i njohur Arian Agushi ketë javë është i ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit, ‘Xing me Ermalin’, ku në ketë emision flet për shumë gjëra interesante, ndër to i përgjigjet edhe pyetjes për lidhjen e tij të bërë nga Ermali, shkruan GazetaBlic.com

Kur Ermali i thotë se a ke ndonjë lidhje, Arian Agushi shumë shpejt i jep një përgjigje atij, dhe ajo është se “Po kam një lidhje, lidhjen e Prizrenit”!