Showtime

Në foton pranë detit tregoi pak si shumë, ja çka i shkruan Leonora Ganimete Musliut

08/31/2020 22:45
nga:N S

Ganimete Musliu ka nisur pushimet dhe nga atje po publikon postime në rrjete sociale.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës së fundi mori vëmendje me fustanin që kishte veshur duke pozuar pranë detit, shkruan GazetaBlic.

Ajo në imazhin që e ka postuar mori komente dhe pëlqime nga ndjekësit.

Duke e ditur se është mike e ngushtë me këngëtaren Leonora Jakupi, nuk mungoi edhe komenti i kësaj të fundit.

Leonora i ka treguar se po duket bukur duke i shkruar dy emotikona, yll dhe një zemër.

LEXO EDHE KËTË LINK:

Siç nuk e keni parë, Ganimete Musliu veshur me fustan ekspozon këmbët nga pushimet

10/18/2020 13:53

E diela e freskët e Ganimete Musliut