Showtime

Ndryshimi drastik që Adelina Tahiri ka pësuar në peshë, nuk njiihet

06/03/2020 13:20
nga:N S

Këngëtarja, Adelina Tahiri ka bërë një ndryshim të madh në dukje.

Këtë mund ta shohim në këtë fotografi, shkruan portali GazetaBlic.

Fotografia e paraqet artisten para dhe pas. Adelina, paska arritur të formojë një fizikë perfekt duke u dobësuar.

Para publikimit të fotografisë ajo postoi një shkrim në Instagram duke i pyetur fansat se a jaë gati për atë se çka do e publikojë.

Ndryshe, këngëtarja është e martuar me avokatin Markov kanë edhe fëmijë.

/GazetaBlic/

 

07/30/2020 11:17

Adelina Tahiri nuk përmbahet, bën lëvizje provokuese para burrit në një ndejë