Sporti

Ndryshime të ‘çmendura’ rezultatesh, Interi barazon ndaj Barcelonës, Dortmundi pranon nga Slavia

12/10/2019 21:50
nga:M K

Janë mbyllur para pak çastesh pjesët e para të ndeshjeve të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve.

Interi ka barazuar ndaj Barcelonës në çastet e fundit të pjesës së parë, derisa në të njëjtën kohë Dortmundi ka pranuar gol, shkruan GazetaBlic.

Me këto rezultate, nga ky grup kualifikohen Barcelona e Interi. Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në fraksionin e dytë.

Më poshtë të gjitha rezultatet e pjesëve të para, si dhe tabela momentale e klasifikimit.

/GazetaBlic/

06/17/2020 14:20

UEFA zyrtarizon formatin përfundimtar të Ligës së Kampionëve dhe Europa Ligës