Sporti

Ndeshje për infarkt në “Giuseppe Meazza”, shënohet goli i tretë – Kjo skuadër afër kualifikimit

12/10/2019 22:50
nga:M K

Barcelona ka shënuar për 1-2, për t’ia shuar kështu thuajse të gjitha shpresat zikaltërve.

Kur ka mbetur për t’u zhvilluar vetëm loja shtesë, Interi e sheh vetën jashtë Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic.

Kanë mbetur edhe shumë pak minuta deri në fund, derisa momentalisht Dortmundi shkon tutje, kuptohet me këto rezultate.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve, i realizuar nga Ansu Fati.

VIDEO

/GazetaBlic/

06/02/2020 09:45

LAJMI I FUNDIT: Pesë lojtarë dhe dy trajnerë te Barcelona me koronavirus