Sporti

Ndeshje për infarkt në ‘Artemio Franchi’, dy gola të tjerë brenda katër minutave

08/24/2019 22:05
nga:M K

Napoli ka rikthyer menjëherë epërsinë ndaj Fiorentinës, katër minuta pasi “viola” barazoi shifrat në 2-2.

Fillimitsht, në të 52-tën Milenkovic barazoi rezultatin në 2-2, por nuk vonoi shumë dhe Callejon shënon golin e tretë për skuadrën e tij në këtë mbrëmje, që deri më tani, ka qenë e zjarrtë në San Paolo, shkruan GazetaBlic.

Minuta e 56-të, Fiorentina – Napoli, 2-3.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, derisa më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

FIORENTINA 2-2

NAPOLI 2-3

/GazetaBlic/

01/18/2020 23:07

Napoli – Fiorentina, notat e futbollistëve