Sporti

Ndeshje e çmendur në Olimpico, shënohen dy gola për dy minuta! Zhbllokohet edhe sfida Genoa-Inter

04/03/2019 21:20
nga:M K

Janë shënuar dy gola shumë të shpejtë në takimin Roma-Fiorentina.

Së pari realizuan udhëtuesit përmes Pezzellas, derisa dy minuta më vonë Zaniolo barazoi shifrat, shkruan GazetaBlic.

Minuta e 15-të, Roma-Fiorentina, 1-1.

Në anën tjetër, Interi ka shënuar golin e avantazhit ndaj Genoas.

Gagliardini realizoi pas një çerek ore lojë.

Si duket ndeshjet e sotme në Serie A pritet të jenë spektakël, ndërsa ju vazhdoni të na përcillni, për të mësuar të rejat e fundit nga këto duele dhe jo vetëm.

Më poshtë edhe golat:

FIORENTINA

ROMA

INTER

/GazetaBlic/

01/18/2020 23:07

Napoli – Fiorentina, notat e futbollistëve