Sporti

Ndeshja Angli- Brazil përfundon në paqe

11/14/2017 22:53
nga:Y.K

Anglia dhe Brazili kanë luajtur pa gola në stadiumin “Wembley”

Kjo ndeshje e cila i ka takuar karakterit miqësor nuk ka zgjuar interesim të madh në Londër, shkruan Gazeta Blic

Kujtojmë që Anglia në këtë ndeshje ka provuar më shumë lojtarë të rijnë, ndërkohë kombëtarja e Brazilit është paraqitur me lojtarët më të mirë që i ka në skuadër./Gazetablic.com