Lajme

Ndërron jetë një polic i Kosovës (emri)

03/10/2020 00:07
nga:Gazeta Blic

Ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare pjesëtari i Policisë së Kosovës në Prizren, Nexhip Fetahu.

Fetahu ka qenë pjesëtar i Policisë së Kosovës, në Pikën Kufitare të Vërmicës.

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër më datë 10.03.2020.

“Ka rrezik që të vonohen pagat dhe pensionet për muajin mars”

06/21/2020 15:16

​Mbajtja e zgjedhjeve të Serbisë në Kosovë bie ndesh me Kushtetutën e vendit