Lajme

Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së

10/17/2020 21:03
nga:Y I

Ish-komandanti i UÇK-së, Rrustem Mustafa, me anë të një shkrimi në Facebook ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë ish-ushtari i UÇK-së, Mehmet Përvetica, shkruan Gazeta Blic.

Mustafa i ka shprehur ngushëllime familjes, shokëve dhe të gjithë bashkëluftëtarëve.

Postimi i plotë:

Sot mora lajmin e dhimbshëm për ndarje nga jeta të bashkëluftëtarit të UÇK-Mehmet Përvetica.
Ngushëllimet e mia për familjen Përvetica, miqëve, shokëve dhe gjithë bashkëluftëtareve.
Nderime!