Lajme

Ndërron jetë babai i Avdullah Hotit

10/11/2019 23:41
nga:M K

Sot ka ndërruar jetë babai i Avdullah Hotit, ish Ministrit të Financave dhe shefit të grupit parlamentar të LDK-së nga legjislatura e kaluar.

Kështu ka njoftuar vetë Avdullah Hoti, përmes faqes së tij zyrtare të rrjetit social “Facebook”, derisa ka konfirmuar se varrimi i të ndjerit do të bëhet në varrezat e fshatit Ratkoc, të Komunës së Rahovecit, përcjellë GazetaBlic.

Më poshtë postimi i tij i plotë i para pak çasteve:

E ndjej te nevojshme, qe ne emer te familjes tone, t’ju njoftoj se sonte u nda nga ne baba jone Halimi. Varrimi behet te shtunen, 12 tetor, ne oren 12:00, ne varrezat e fshatit Ratkoc.

/GazetaBlic/

02/27/2020 21:15

LDK paralajmëron tërheqjen nga qeveria nëse nuk hiqet taksa pa kushte