Cool

Nata e parë e martesës nuk iu shkoi aspak mirë, nusja e dhëndri bëhen llom në dhomën e fjetjes

08/16/2019 08:00
nga:Gazeta Blic

Një çift i sapo martuar nuk e kishin pas aspak të lehtë momentin kur hyrën në dhomën e gjumit.

Është duke qarkulluar nëpër rrjetet sociale një video ku një burrë dhe një grua të sapo martuar shfaqen nga dhoma e gjumit duke u rrahur mes veti.

Nuk dihet akoma se çka e çoi çiftin drejt këtij rasti, por pamjet që do t’i shihni tani ju tregojnë se si e “respektojnë” njëri-tjetrin!

dhendri e nusja tu u rreh on Vidnews.