Showtime

Naser Rafuna: Lehtë është me qenë femër e ndershme, kur je e izoluar

04/06/2020 23:19
nga:Lorik J

Aktori ka ironizuar me postimin e bërë.

Naser Rafuna aktori i cili ka bërë publikun shqiptar për vete me rolet e tij në serialet vendore, ka habitur të gjithë me postimin e bërë së fundmi, shkruan lajmi.net.

‘Xheku’ ka publikuar një fotografi të Dubait ndoshta kjo ishte me prapavijë, dhe në të ka shkruar

“Lehtë është me qenë femër e ndershme, kur je e izoluar”.