Sporti

Napoli shënon edhe golin e dytë, çdo herë e më afër kualifikimit

12/10/2019 19:29
nga:M K

Barazimi ose fitorja e dërgojnë tutje skuadrën napoletane, dhe duket se do t’ia arrijnë qëllimit.

Kjo pasi nënkampionët aktual italianë kanë shënuar edhe golin e dytë përballë Genkut, kur kanë kaluar vetëm 34’të minuta lojë, shkruan GazetaBlic.

Gjithsesi, golin e realizoi autori i golit të parë, Milik, që shënojë në minutën e 26’të.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

06/04/2020 10:56

Eriksen bind Conten, starton përballë Napolit