Sporti

Napoli heq dorë nga Fekiri dhe James Rodriguezi

07/21/2019 21:13
nga:Ideal

Napoli mund të humbasë James Rodriguez dhe Nabil Fekir nëse raportet e fundit në Kolumbi dhe Francë duhet të besohen.

James ka qenë prej kohësh në shënjestrën e Napolit në afatin kalimtar të verës, por pamundësia e tyre për të rënë dakord me një marrëveshje me Real Madridin e ka lënë atë ende pa skuadër, përcjellë GazetaBlic.

Rrjedhimisht, gazeta Habla Deportes dhe Radio Caracol, Juan Salvador Barcera ka treguar se mesfushori do të bëhet një lojtar i Atleticos.

Sa i përket Fekir, i cili u shfaq vetëm si një alternativë ndaj kolumbianit këtë mëngjes, Mohamed Bouhafsi i RMC Sport po pretendon se francezi i ka kërkuar Olympique Lyonnais të gjejë një marrëveshje me Real Betis.

/GazetaBlic/