Lajme

Mustafa mbledh sot LDK-në

03/20/2019 07:49
nga:A. R.

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa këto ditë ka shpeshtuar mbledhjet me kryesinë e partisë dhe kryetarët e degëve.

Mbledhjen e radhës me kryetarët e degëve të LDK-së, Mustafa do ta mbaj sor  nga ora 14:00.

Pas mbledhjes së Kryesisë, Mustafa do të mbaj një konferencë për media nga ora 16:00, në të cilën do të jap detaje se çka u diskutua.

Kujtojmë se Lidhja Demokratike e Kosovës është duke mbajtur zgjedhjet brenda partisë këtyre ditëve.

Deri më tani si kandidat për kryetar të LDK-së është përmendur Lutfi Haziri, derisa kandidaturën nuk e ka bërë akoma publike asku

11/28/2020 13:37

28 Nëntori, Mustafa: Le të jetë kjo ditë impuls për arritjet tona të reja