Lajme

Mustafa ka një thirrje speciale për Skenderajn!

09/27/2017 17:11
nga:Gazeta Blic

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka thënë se Drenica duhet ta provojë LDK-në njëherë që të marrë pushtetin e Skenderajt.

Këtë qëndrim, i pari i LDK-së e tha gjatë një tubimi parazgjedhor ku Lidhja Demokratike e Kosovës prezantoi kandidatin për kryetar të kësaj komune, Isa Fejzullahun, si dhe kandidatët dhe kandidatet për asamblenë komunale.

I nominuari i LDK-së për kryetar të Skenderajt ka thënë se nëse atij, banorët e kësaj komune i japin votën, atëherë ai do të bëjë punë të shkëlqyera në favor të banorëve të kësaj komune.

09/17/2019 00:51

Pacolli e krahason Enver Hoxhajn me Ivica Daçiqin