Ganimete Musliu
Lajme

Musliu “thumbon” VV-në e LDK-në: Deri të bëhet qeveria, po përfundon autostrada e Dukagjinit

01/16/2020 21:57
nga:B. D

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu, ka thumbuar VV-në dhe LDK-në në zvarritjen e koalicionit, shkruan GazetaBlic.

Musliu përmes rrjetit social “Facebook” ka shkruar se më përpara do të përfundoj autostrada e Dukagjinit se sa që do të bëhet qeveria.

“Deri te behet Qeveria po përfundon edhe autostrada e Dukagjinit😉😜.”, shkruan Musliu.

Deri te behet Qeveria po perfundon edhe autostrada e Dukagjinit😉😜.

Publiée par Ganimete Musliu sur Jeudi 16 janvier 2020

10/18/2020 13:53

E diela e freskët e Ganimete Musliut