Sporti

Munishi: Në ditët e sotme, s’mund ta mashtrosh opinionin

07/09/2020 20:54
nga:M K

Ismet Munishi ka reaguar sërish.

Është interesant fakti se ai nuk ka përmendur fare emra, por që statusi në rrjetin social “Facebook” erdhi pak kohë pasi Valon Zymberi, kreu i Dritës ishte i ftuar në emisionin “Dueli Ditor” të RTV Dukagjinit, me ç’rast thumboi ekipet kundërshtare, duke deklaruar se është e kuptueshme nga skuadrat e tjera që të kapen për Dritën, pasi është në vend të parë, përcjell GazetaBlic.

Ndërkaq, përmes publikimit, Munishi shtoi se në ditët e sotme është e vështirë të mashtrosh opinionin, pasi të gjithë e dinë se çfarë punë bëhet dhe kush e bënë.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

Ne kohën e sotit , nuk mund ta mashtrosh opinionin .Sakt po dihet kush e qka po bon .Nëse mujm edhe na jep Zoti forcë…

Publiée par Ismet Munishi sur Jeudi 9 juillet 2020

/GazetaBlic/

08/17/2020 09:36

Edhe Munishi tallet me Barcelonën: As Ballkani nuk i kishte pësuar 8 gola