Showtime

Muaji i mjaltit nuk mbaron këtu, Angela lajmërohet nga ky ishull

01/12/2018 18:00
nga:N S

Modelja e njohur Angela Martini këto ditë ka qenë kryetemë e medieve rozë.

Ajo në fund të vitit 2017 i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë me Dragos Savulescu.

Pas martesës, çifti udhëtuan për në muaj të mjaltit ku vizituan destinacione të njëpasnjëshme.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet në ishullin Fregate, duke sjellë pamjet e mrekulleshme të atij vendi.

Kujtojmë që Angela njihet si një nga modelet më tërheqëse shqiptare.

12/05/2018 15:29

Jo vetëm Adelina Tahiri por edhe këto këngëtare dhe modele shqiptare u martuan me milioner të huaj!