Showtime

Mozzik zbulon tatuazhet e veçanta në trupin e tij

11/19/2019 17:54
nga:B. D

Përmes disa fotove të publikuar ne Intagram Mozzik zbulon trupin e tij me tatuazhe.

Rep artisti shqiptarë është mjaftë aktiv ne rrjetin e tij social Instagram duke publikuar foto të ndryshme të tij, shkruan GazetaBlic.

Në foton e tij të fundit ai shfaqet gjysme i zhveshur duke zbuluar dhe shumë tatuazhe ne trupin e tij ku shihen shumë imazhe interesante të dizajnuar në trupin e tij.

Këngët e realizuara nga reperi shqiptar janë pritur mjaftë mirë nga publiku, gjithashtu edhe nuk mungojnë edhe për formimet e tij jashtë vendit ku ne çdo paraqitje Mozzik ka mjaftë fansa që pëlqejnë muzikën e tij./GazetaBlic