Showtime

Mozzik publikon videon e ëmbel, Hana e thërret baba

02/23/2020 15:20
nga:N S

Reperi Mozzik edhe pse i ndarë nga Loredana, vazhdon të ketë kontakt me vajzën e tij të vogël.

Ai sapo ka publikuar një video dhe fotografi bashkë me të, shkruan GazetaBlic.

Në postimin e tij, reperi e ka falënderuar Zotin për këtë moment. Po ashtu, mund të dëgjoni momentin e ëmbel kur vajza e ti Hana i thot baba.

Natyrisht se kjo gjë e ka gëzuar pa masë Mozzikun. Ai mori edhe komente të shumta nga koleget e tij në këtë postim.

Nuk mungoj edhe ai nga Ledri.

/GazetaBlic/

05/24/2020 13:07

Me vajzën në prehër, Mozzik uron festën e Fitër Bajramit