Showtime

Mozzik më në fund përgjigjet për lajmin rreth ndarjes nga Loredana!

09/11/2019 23:58
nga:L I

Ka një javë që në mediat rozë po përflitet për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan GazetaBlic.

Dyshja ka kohë që sjanë parë së bashku,madje as postime në rrjete sociale nuk kanë publikuar.

Ajo që shtoi dhe më shumë dyshimet ishte kënga e Loredanës me reperin Mero ku Mozzik nuk u pa në xhirimet e klipit, madje as nuk e shpërndau atë në llogaritë e tij.

Mirëpo duket se çifti ka kaluar krizën që kishin, pasi më në fund Mozzik ka publikuar një fotografi me Loredanën, e shkëputur nga xhirimet e këngës së saj të re e cila do të lansohet nesër.

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana ka vite që janë në lidhje dashurie dhe tashmë kanë një vajzë të quajtur Hana./GazetaBlic