Showtime

Mozzik lanson këngën e re “Madam” (Video)

04/09/2018 18:07
nga:L I

Ka javë që ka paralajmëruar projektin e ri, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Mozzik i cili sapo ka lansuar projektin e ri me titull “Madam”

Teksti i këngës është shkruar pikërisht nga vet këngëtari, ndërsa ai është lansuar në kanalin e ri të dy vëllezërve “2 Euro Gang”

Ajo çfarë bie në sy në këtë klip është se pjesë e tij është e dashura e Mozzik, Loredana.

Ndryshe, Mozzik dhe Getinjo në muajin janar u larguan nga kompania “On Records” ku tashm ish menaxheri i tyre i ka hedhur në gjyq për shkelje të kontratës./GazetaBlic

03/22/2019 12:11

Blerjet me çmim marramendës të vajzës së Mozzikut dhe Loredanës