Showtime

Mozzik: Kështu tentuan të më mashtrojnë disa persona në Shqipëri

11/28/2019 21:52
nga:N S

Reperi Mozzik, bashkë me teologun Elvic Naci janë të ftuar në First Channel.

Aty po diskutohet për ndihmat e dhëna gjatë ditës në Durrës dhe Thumanë, shkruan GazetaBlic.

Mozzik, gjatë emisionit tregoj  një ngjarje që i ka ndodhur se kanë tentuar ta mashtrojnë me një profil në rrjetin social ‘Instagram‘.

‘E kam parë një mesazh nga një profil në Instagram, ishte një vajze e vogël  në foto, më kishte shkruar mesazh, 70 persona te Gjiri i Lazrit  janë pa tenda batanije, ushqim po kërkojnë ndihmë. Mora rrugë për Tiranë 1 orë e 5 min, shkova aty pritem 20 min 30 min dhe nuk erdhi askush,’, përfundoi Mozzik.

/GazetaBlic./

05/24/2020 13:07

Me vajzën në prehër, Mozzik uron festën e Fitër Bajramit