Showtime

Mozzik dhe Loredana nuk janë ndarë, ja faktet që e dëshmojnë këtë

09/12/2019 09:27
nga:N S

Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të jenë në lidhje.

Ndarja e tyre me sa duket ishte vetëm thashethem, shkruan GazetaBlic.

Këtë e vërtetoi Mozzik mbrëmë me një imazh të publikuar, ku shihet në xhirimet e videoklipit të këngës së re që Loredana do e publikoi nesër në ora 23:59. Reperi, i ka bërë edhe tag bashkëshortes së tij.

Po ashtu ai e ka publikuar videon e Loredanës që do publikoi projektin e ri në Instastoryn e tij.

Ndryshe, çifti Mozzik dhe Loredana janë prindër të vajzës së tyre, Hanës.

/GazetaBlic/

04/03/2020 19:29

Loredana i gëzohet suksesit të duetit me Zunën, ka dy fjalë për fansat