Sporti

Mourinho përplaset keq me Lampardin, këto janë pamjet e konfliktit verbal

09/29/2020 22:04
nga:M K

Jose Mourinho dhe dikur lojtari i tij, aktualisht trajneri i Chelseat, Frank Lampard, janë përplasur verbalisht.

Kamerat e “Sky Sport” e kanë kapuar një moment interesant gjatë ndeshjes së 1/8-ës, që po zhvillohet në këto momente, përcjell GazetaBlic.

Chelsea është duke fituar 0-1, por trajnerët nuk kanë arritur që të masin emocionet e tyre, teksa kanë eskaluar deri në njëfarë mase.

Më poshtë edhe videoja:

/GazetaBlic/

12/26/2020 22:35

Lampard: Tentuam të rikthehemi në pjesën e dytë, por ishte vonë