Sporti

Mourinho ia jep vizën Pogbës

04/17/2018 09:13
nga:Y.K

Jose Mourinho ka humbur durimin e tij me Paul Pogba dhe është i vendosur të lejojë që francezi të largohet nga Manchester United këtë verë, raporton Daily Mail.

25-vjeçari francez ka pasur një marrëdhënie të tensionuar me menaxherin e tij këtë sezon, transmeton Gazeta Blic

Mourinho tani është gati të shesë mesfushorin, e së bashku me të do të shitën edhe .. Anthony Martial, Matteo Darmian dhe Daley Blind.

Kujtojmë që Pogba ishte transferuar nga skuadra italiane Juventus në vitin 2012, për 105 milionë euro./Gazeta Blik

 

03/24/2019 10:46

Manchester United 250 milionë euro për 3 talentë të Portugalisë