Showtime

Motrës së Albatritit i thanë ‘Femen e gumes’, ja çka bëri ajo (Foto)

06/11/2017 08:53
nga:N S

Albiona Muçiqi është kthyer në një nga emrat më të komentuar dhe më të ndjekur nga njerëzit.
Por, komentet që i vijnë në adresën e saj në Instagram, jo gjithmonë janë të mira.

Në Instastory ajo ka hedhur një fotografi ku dukej mjaft e bukur, por, dikujt nuk i kishte pëlqyer dhe e quajti atë ‘femen e gumes’ thënie kjo të cilën e përdorë ‘Sasa’ në serialin ‘O sa mirë’ kur i drejtohet ‘Xhesikës’.

Ndonëse mori një ofendim, duke se kjo gjë nuk i bëri përshtypje, madje duket se i është dukur shumë zbavitëse, përderisa e ka shpërndarë në Instastory.

12/07/2017 10:13

Vajza e Nysret Muqiqit me poza tejet joshëse