Showtime

Motra e Lumi B shumë seksi dhe me stil (Foto)

08/30/2017 10:32
nga:N S

Të jesh fytyrë publike nuk është edhe aq e lehtë pasi privatësia të cenohet mjaft shumë.
Njësoj ka ndodhur edhe me reperin Lumi B familja e të cilit tashmë është bërë e njohur për publikun, shkruan lajmi.net

Mirëpo të paktë janë ata që ia njohin motrën, Fjolla Berishaj Ivezajn e cila duket të jetë një femër fort me stil.

Ajo dhe gruaja e Lumit, Miranda, janë shumë të afërta me njëra tjetrën ku shpesh dalin dhe mbrëmjet i kalojnë bashkë.

Në vazhdim ju sjellim disa imazhe të saj të cilat nuk i keni parë.

06/19/2018 08:02

Lumi B tallet me Neymarin pasi u ndal nga Valon Behrami: Ti 200 milionë euro