Showtime

Motra e futbollistit shqiptar rikthehet si asnjëherë: U torturova, por ja vlejti

02/13/2018 20:48
nga:Fatjona Mani

Ajo kujtohet nga shumëkush si pjesëmarrëse në “Big Brother 3” ku u dallua për bukurinë dhe format e saj fizike.

Por tani Olta Sheta, motra e futbollist shqiptar, Arjan Sheta është rikthyer me një set fotosh artistike.

Në mes të dëborës në Brezovicë dhe me veshje tejet provokuese, Olta duket se nuk pyet për të ftohtin, duke u shfaqur mjaft sensuale.

“Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam torturuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”, ka thënë ish-banorja e Big Brother në “Procesi Sportiv”.

02/19/2019 17:46

SHBA mbështetë zhvillimin ekonomik të Kosovës me 10 milion dollarë