Showtime

Motra e Encës shfaq të pasmet, ja si reagojnë ndjekësit e saj …

10/28/2017 10:01
nga:N S

Uindi, motra e Encës njihet për format trupore.
E se është ‘bombë’, e di edhe ajo, por një foto që e ka publikuar në rrjetet sociale, duket se e ka habitur edhe atë.

Në foton e Instagramit Uindi shihet se ka treguar të pasmet e saj bombastike dhe për to ka bërë ‘Kuku’.

Fotoja u komentua shumë nga ndjekësit e saj, duke qëndruar mes kritikave dhe lavdërimeve.

 

08/30/2018 20:56

Enca në klip me Encën në realitet, mijëra kilometra larg njëra-tjetrës