Showtime

Motra e Encës i nxjerr të gjitha, me tanga dhe kofshët e kolme ‘përpjetë’

04/14/2018 14:54
nga:L I

Motra e këngëtares Enca Haxhia, Uindi, duke se është duke ecur në hapat e së motrës sa përket tërheqjes së vëmendjes në rrjete sociale.

Vetëm pak kohë më parë Uindi ka festuar 18-vjetorin e lindjes, ndërkohë që mbrëmjen që lamë pas ka publikuar një video provokuese në story.

Ajo ka filmuar pjesën e këmbëve dhe të të pasmeve të saj me tanga, ndërkohë që ishte shtrirë duke dëgjuar muzikë. Nuk është hera e parë që motra e këngëtares publikon video të tilla.

03/21/2019 23:59

Argjentinë-Venezuelë, lajm i madh për tifozët e Messit