Showtime

Moti nuk e keni parë? Ja sa paska ndryshuar vëllai i Bleona Qeretit

11/10/2017 21:42
nga:FL.B

Duket se Bleona kohën e fundit është bërë shumë familjare.

Ishte ajo e cila e ruante jetën e saj private me një fanatizëm vite më parë, madje fansat e saj as nuk e dinin nëse ka prindër apo vëllezër e motra. Por, vitet e fundit duket se këngëtarja Qereti ka vendos të ndryshoj këtë gjë, e të paraqes një nga një familjarët e saj.

Tashmë jemi mësuar që në postimet e shumta të Bleonës nëpër rrjetet sociale, t’i shohim prindërit e saj. Por pjesën tjetër të familjes rrallë e shohim. E duket se familja e Bleonës përbëhet nga katër anëtarë. Nëna, babai, Bleona dhe vëllai i saj Bledari.

Ku këtë të fundit, Bleona e publikon shumë rrallë, ndoshta është dëshira e tij që të mos i bëhet publike fytyra apo jo?

E, motra e Bledarit sot gjatë ditës na njoftoi me vëllanë e saj, dhe ja sa ka ndryshuar ai nga hera e fundit që e keni parë.

Duket se Bleona e Bledari sot paskan drekuar bashkë, po, sa bukur vëlla e motër kur drekojnë bashkë./Kosovarja

11/26/2018 15:49

Bleona Qereti lëshon një deklaratë të fortë për burrat!